FTIP – תוכנה בלעדית לניהול תיקי פטנטים

FTIP - תוכנה בלעדית לניהול תיקי פטנטים שפותחה על ידי ד"ר צביון והצוות


פתרון יעיל לניהול וארגון תיקי פטנטים וקניין רוחני אחר, המתאים לחברות גדולות ולמשרדי עריכת פטנטים גדולים וקטנים. התכנה ניתנת להתאמה אישית מלאה ולאפיון משתמש פרטני.

תוכנת FTIP היא אחד ממוצריה של חברת "זמן עתיד" הנמצאת בבעלותו של ד"ר יורם צביון.

תוכנה זו מנהלת את תיקי הפטנטים ואת תאריכי היעד לביצוע, כך שבכל עת ניתן לקבל דו״חות פעילות עתידיים עם עלויות משוערות ולפעול בהתאם. כמו כן, ניתן לקבל דו"חות על פעילויות העבר בכל תיק ועל פרישת הפטנטים בעולם, ועל ידי כך לקבל מידע מעודכן המאפשר לנהל את תיקי הפטנטים על הצד העסקי הטוב ביותר בעלות סבירה.

תוכנת FTIP נמצאת בשימוש במגוון חברות טכנולוגיות בישראל, כגון: אלווריון, פריגו וג'אומטיקס, וכן, בחברות ביטחוניות כמו: התעשייה האווירית ורפא"ל. ניתן למצוא את התוכנה גם במשרדים רבים של עורכי פטנטים, כדוגמת סינתיה וואב, ברסלר,PYI, שלמה כהן, ש. פרידמן, יאיר דוד ועוד. בתחום התעשייה, התוכנה נמצאת בשימוש של חברת אורבוטק וחברת נטפים ובתחום טיפוח זני הצמחים בשימוש של משתלות דנצינגר.

התוכנה בנויה לספק בסיס לניהול התיקים ומטפלת במידע מההיבט של אירועים בחיי התיק, היסטוריה של התיק ופעולות עתידיות צפויות, וכן מרכזת נתונים אודות עלויות של אירועים. באמצעות המערכת לניהול המידע מאפשרת התוכנה ליצר תמונה עדכנית וברורה על מצב התיקים של הפירמה בכל עת, וכן להפיק דו"חות לפי דרישה.

התוכנה פועלת מזה מספר שנים במשרד הפטנטים של ד"ר יורם צביון, המשמש כ-B-Site לתוכנה.

החברה מספקת את התוכנה כתוכנת מדף, או כאוסף מובנה של מודולים, אך גם מספקת שרותי תכנות בהתאמה אישית לחברות ולמשרדים, על סמך הידע שנצבר בתחום התוכנה והפטנטים. בנוסף, נותנת החברה שרותי תמיכה ושדרוגים למשרדי פטנטים ולחברות תעשייתיות שבבעלותם גרסאות ישנות ולא מלאות של תוכנות הקיימות בשוק. כמו כן, חברת "זמן עתיד" מספקת לחברות שרותים של ניהול מרוכז של תיקי פטנטים וקנין רוחני אחר הכוללים: מתן דו"חות תקופתיים, התראות לפעולות צפויות ותחזיות תקציביות שנתיות וכן, ייעוץ מרוכז.

לשאלות ותשובות נפוצות - לחצו כאן


033_0009_Vector-Smart-Object

שרות, תמיכה ועדכונים

בכל עת, תקבל ליווי שוטף מצוות התמיכה שלנו שיסייע לך לתפעל את המערכת הממוחשבת על הצד הטוב ביותר. בנוסף, תקבל הודעות על עדכונים חדשים.
033_0002_Vector-Smart-Object

מודול לניהול פעילויות משרדיות

המודול לניהול פעילויות משרדיות סביב התיקים יאפשר לך בניית WORKFLOW יעיל ונוח, שיסנכרן את כל הנוגעים בדבר בזמן אמת.
033_0004_Vector-Smart-Object

ניהול כספים יעיל וחכם

המערכת מאפשרת לנהל את הצעות המחיר ללקוח, החשבונות והמעקב אחריהם, הכל לפי לקוח, לפי תיק וכלל הלקוחות.
033_0006_Vector-Smart-Object

מגוון דו״חות לבחירתך

המערכת תדע להכין עבורך דו״חות חתך שונים לפי דרישתך. במידה ונדרשים דו״חות שאינם כלולים ברשימת הדו״חות אנא צור עמנו קשר.
033_0001_Vector-Smart-Object

הכנסת נתונים מאובטחת ומונחית

המערכת מאובטחת ברמה גבוהה ומנחה אותך בעת הכנסת המידע שלב אחר שלב כדי שלא יישמט אף פרט קטן.
033_0000_Vector-Smart-Object

ממשק משתמש נוח וידידותי

ממשק המשתמש הייחודי של התוכנה עוצב לעבודה מהירה וקלה על מנת לאפשר לך לעבוד ביעילות ובנוחות מקסימלית.
033_0005_Vector-Smart-Object

הגדרות אירועים על ציר הזמן

האופציה לעדכן אירועים שונים לפי רצף הזמן המציאותי, מאפשרת לך לשלוט בלו"ז בצורה מקסימלית ולהתנהל בהתאם לאירועים הצפויים.
033_0008_Vector-Smart-Object

הרשאות שונות למשתמשים

התוכנה מגדילה את יכולת אבטחת המידע שלך על ידי האפשרות להגדיר רמות שונות של הרשאות למשתתפים שונים.
033_0007_Vector-Smart-Object

מערכת התראות משוכללת

מערכת ההתראות תשלח אליך התראות בזמן אמת אודות תיקי הקניין הרוחני שברשותך, כדוגמת חידושים והודעות לפעולות מול הרשויות.
033_0003_Vector-Smart-Object

התאמה לממשקי תכנה אחרים

התוכנה יכולה גם להתאים לממשקי עבודה ותוכנה מוכרים אחרים, כדוגמת פריוריטי. במידה ואתה זקוק לשילוב תוכנת FTIP עם ממשקי תוכנה אחרים אנא צור עימנו קשר.
.Excellent prompt service. I have been using their program for over 5 years"
."When there is a problem, they jump to it, and resolve the issue

Simon Kahn, Patent Attorney

שאלות ותשובות

1מהי תכנת FTIP?
תכנה חדשנית הנותנת פתרונות לניהול קנין רוחני, פטנטים, סימני מסחר ומדגמים לחברות בעלות בקשות לפטנטים ופטנטים, לאוניברסיטאות, מכוני מחקר וכן למשרדי פטנטים. התכנה בנויה ממודולים מובנים, אך ניתנים להתאמה לצרכים של החברות ולמשרדי הפטנטים. כמו כן, ניתן לפתח מודולים המותאמים לחברה, על פי אותם עקרונות שעליהן בנויה התכנה.
2באילו נושאים מטפלת התכנה?
התכנה מנהלת את תיקי הקנין הרוחני, את המטלות ולוחות הזמנים של התיקים ומאפשרת לקבל תמונה על תיקי הפטנטים בעבר, הווה ועתיד. כמו כן מאפשרת ניהול היבטים כספיים כמו: ניתוחי עלויות של פטנטים, עורכי פטנטים, הוצאות לתיקי הקנין הרוחני, צפי עלויות וכן הנפקת דוחות לפי דרישה. משרדי פטנטים משתמשים גם במודול ה- WORKFLOW המנהל את העבודה השוטפת וכן את מערכת התזכורות.
3במה נבדלת תוכנה זו מתוכנות אחרות?
התכנה מפותחת בישראל, בחברה שבעליה הוא עורך פטנטים בכיר ושיש לה משרד לעריכת פטנטים פעיל. מעבר לידע הנרחב הנצבר במשרד הפטנטים המיושם בתכנה, משמש המשרד כחממה לתכנה. בזכות השימוש היום יומי בה, במשרד הפטנטים, עוברת התכנה שיפורים ושדרוגים תכופים. לקוחותינו, בעיקר חברות ומשרדים ישראליים, מקבלים תמיכה, שדרוגים ושיפורים באופן זמין ומהיר בכל עת.
4למה בכלל צריך תכנה לניהול הפטנטים? אנו משתמשים באקסל בצורה טובה.
מקומות רבים משתמשים בקבצי אקסל ואף בתיוק פיזי בתיקים למעקב אחר רישום פטנטים ורישום סימני מסחר. אנו, במשרד הפטנטים, איננו משתמשים בתיקים פיזיים כלל. משרדנו הוא PaperLess כך שכל מסמך נסרק ומתויק במערכת תיקים ווירטואלית ומקבל קישור למקומו בתכנת ה-FTIP. בצורה זו, כל החומר הרלבנטי מרוכז בתיק ונגיש בכל זמן ולכל מי שתרצה. עולם הפטנטים, כידוע, מתנהל על תאריכי יעד - Deadlines. קשה מאד לנהל את תאריכי היעד האלה באקסל ולקבל התראות במועד. התוכנה מאפשרת לבחור בקלות ("בלחיצת כפתור") את המועדים שבהם רוצים לקבל את התזכורות, מאפשרת לעדכן את התגובות שהתקבלו ו"לכוון" את המועד הבא לתזכורות ללקוחות וכן למנהל התיק. העובדה שהכל מרוכז במקום אחד וזמין לכולם בכל עת, נותנת יתרון משמעותי בניהול טכנולוגי עכשווי זה.
5האם צריך להיות מומחה למחשבים כדי להשתמש בתכנה זו?
תכנת FTIP מותקנת במספר חברות, מהן מהגדולות בשוק. כמו כן, התוכנה נמצאת בשימוש מזה מספר שנים במשרד הפטנטים של ד"ר יורם צביון, מפתח התכנה. כלומר, אנשים רבים כבר משתמשים בה לאחר הדרכה של שעות ספורות בלבד. התוכנה ידידותית למשתמש, ברורה ונוחה לתפעול. במידה ותתעורר שאלה או בעיה כלשהי, צוות התמיכה של התכנה זמין לשרותך בכל עת.
6אילו סוגים של לקוחות רכשו את התכנה או מיועדים לרכישתה?
כל עורך פטנטים פעיל, משרדים לעריכת פטנטים, חברה שיש לה מספר תיקי פטנטים המנוהלים ביותר ממשרד פטנטים אחד, חברה המנהלת בעצמה את תיקי הפטנטים שלה, אוניברסיטאות ומכוני מחקר.
7ידוע שאתם משרד לעריכת פטנטים, מאין לכם הידע לפתח תכנה?
ד"ר יורם צביון הוא מדען וממציא, המפתח במסגרת חברת "זמן עתיד" שבבעלותו, דשנים וחומרי הדברה ידידותיים לסביבה. במסגרת עבודתו בעבר בשלוש חברות שונות, פיתח ד"ר צביון תוכנות בנושאים שונים, כגון: עיבוד תמונה, GIS, עיבוד שמע, וכן מערכות תוכנה מסווגות עבור התחום הביטחוני. כלומר, ד"ר צביון שואף לקדם ולפתח מוצרים חדשים ולפעול במקומות של שיא הטכנולוגיה והחדשנות. היות ובמשרד הפטנטים שבבעלותו עלה הצורך להיפרד מקבצי אקסל ולעבור למערכות מתקדמות יותר, החליט ד"ר צביון שזה הזמן המתאים לייעל את המשרד ואת אופן העבודה של אחרים בתחום הפטנטים. לימים, נוצרה הזדמנות של רכישת בסיס לתכנה שהצליחה בזמנה בשוק ולאחר לא מעט זמן ובעזרת מתכנת מוכשר, קרמה FTIP עור וגידים.
8מה מחירה של התכנה?
התוכנה בנויה לפי מודולים שונים, עובדה זו מאפשרת לנו גמישות מסוימת בנושא המחיר. בנוסף, את התוכנה ניתן לרכוש בהתאמה אישית, או במבנה מעורב הכולל מודולים מוכנים והתאמה אישית. במידה והינך מעוניין בתוכנה אנא צור עימנו קשר ואנו נתאים את המערכת לצרכיך במידת האפשר, תוך התייחסות ליכולתך הכספית ולצרכי החברה.
9היכן ניתן להתרשם מהתכנה?
ניתן ליצור קשר עמנו בכל עת בטלפון או באמצעות המייל. נשמח להגיע אליכם לפגישה על מנת להציג את התוכנה ואת האפשרויות הגלומות בה.