צור קשר

אנו מזמינים אותך לפגישת היכרות ללא עלות, בה נכיר ונבין איך אנו יכולים לעזור לך לממש את הקניין הרוחני עבור המצאותיך.

לשאלות ותשובות נפוצות - לחצו כאן

שעות פעילות:


ימים א-ה 8:00-18:00
ערבי חג: עד 13:00
שישי-שבת: סגור

נשמח לשמוע ממך:


טלפון:
04-6371421

פקס:
04-8548837

דוא״ל:
info@patent2u.co.il

כתובת:
רח' הטוחן 2, פארק התעשיה קיסריה

כתובת למשלוח דואר:
ת.ד 3148 פארק התעשיה קיסריה 3088900
 

שאלות ותשובות

1מה זה חיפוש במאגרי מידע?
חיפוש במאגרי מידע היא סריקה של מאגרי המידע באמצעות אתרים ייעודיים ברשת האינטרנט שנועדה לבדוק האם ההמצאה שלך היא חדשנית. במסגרת בדיקה זו מתבצע חיפוש מעמיק במאגרי מידע מקצועיים בארץ ובעולם, במטרה לאתר פרסומים קודמים הדומים להמצאה הרלוונטית, אם קיימים. החיפוש כולל פטנטים רשומים, בקשות שהוגשו לרישום פטנט, מאמרים מקצועיים, פרוספקטים ופרסומים אחרים.
2מה ההבדל בין פגישת היכרות לפגישת ייעוץ?
פגישת היכרות היא פגישה ללא עלות שבמהלכה אתה זוכה להכיר את עורך הפטנטים ואת משרד הפטנטים שאתה שוקל לעבוד איתו. אנו נשמע פרטים כלליים אודות ההמצאה שלך ונסביר לך מהן האפשרויות העומדות בפניך מבחינת רישום ההמצאה כקניין רוחני: פטנט, סימן מסחר, מדגם ועוד. פגישת ייעוץ היא פגישה, שבה ההמצאה שלך תיבחן לעומק ותקבל חוות דעת לגבי התכנות קבלת הפטנט והסיכוי להצלחה. במהלך הפגישה נייעץ לך אודות האפשרות הטובה והמתאימה ביותר עבורך לרישום הרעיון שלך כבקשת פטנט.
3כמה יעלה לי לרשום / לקבל פטנט?
עלות רישום בקשת הפטנט תלויה במספר גורמים: תחום ההמצאה והמורכבות שלה, ומכאן שעות העבודה של עורך הפטנטים הנגזרת מזה, היא החלק העיקרי בד"כ בתמחור. בנוסף קיימים חלקים של אגרות שנדרשים לשלם לרשויות הפטנטים בארץ או ברחבי העולם. נשמח להזמין אותך לפגישת היכרות ללא עלות במהלכה נעניק לך הסבר מפורט אודות העלויות הכרוכות ברישום בקשת הפטנט שלך.
4מה כולל תהליך רישום הפטנט?
תהליך רישום הפטנט הוא תהליך המורכב ממספר שלבים: כתיבה ועריכת בקשת הפטנט, הגשת הבקשה לרשות הפטנטים, בחינת בקשת הפטנט על ידי רשות הפטנטים - זהו תהליך ארוך המצריך התערבות של עורך הפטנטים ובדרך כלל קורה יותר מפעם אחת, אישור וקיבול בקשת הפטנט, ולבסוף מגיע שלב התחזוקה/חידושים של הפטנט עד לסיום התוקף, בדרך כלל 20 שנה. נשמח להעניק לך מידע מפורט אודות השלבים השונים של התהליך בפגישת היכרות ללא עלות.
5כיצד תוכלו לשמור על סודיות הרעיון שלי?
במסגרת היותנו משרד עורכי פטנטים בעל רשיון ו-וותק של יותר מ-17 שנים בתחום עריכת הפטנטים והקניין רוחני, אנו מחוייבים לשמור על סודיות ועל חיסיון מוחלט כלפי לקוחותינו. מעבר לכך, אם יש דרישה, אנו חותמים על הסכם סודיות