הגשת בקשה זמנית של רישום פטנט בארה״ב

 

הגשת בקשה זמנית של רישום פטנט בארה"ב

בקשת פטנט ארעית בארצות הברית, Provisional Patent Application, יכולה לסייע לך להגיש בקשת פטנט מהירה בעלות נמוכה יחסית, לאחר זמן הכנה קצר, ומבלי להתחייב על הנוסח הסופי של בקשת פטנט (כלפי הרשויות), וזאת לשנה אחת בלבד.
במשרדנו ניתן להגיש בקשה מידית לפטנט בארצות הברית ואף לקבל "מספר בקשה" באופן מיידי.

אפשרות זו תקנה לך ביטחון לגבי תאריך הבכורה, בייחוד אם הינך עומד/ת בפני פרסום המצאתך ברבים, לדוגמא: לפני פגישה עם משקיעים או תערוכה קרובה.
בדרך כלל, לפני הגשת פטנט אנו מציעים את האפשרות לערוך חיפוש במאגרי מידע, וזאת על מנת לבדוק שאין מוצר דומה למוצר או לרעיון שלך (ואם הרעיון דומה, נבדוק איך אפשר להתמודד עם זה).

במידה ולא נמצא מידע חופף למוצר המוצע, נוכל להגיש בקשה עבור רישום פטנט בארה"ב.

אז אם זמנך קצר ואתה עומד לפרסם את המצאתך, לא בטוח באיזו מדינה אתה רוצה להגיש את בקשת הפטנט שלך, לא בטוח מהו המוצר הסופי שלך, ו/או לא רוצה להשקיע בשלב זה הרבה כסף, בקשת פטנט זמנית בארצות הברית יכולה לתת לך מענה בהחלט טוב.

החיסרון בבקשה מסוג זה היא העובדה שהמוצר לא מקבל הגנה מלאה בתקופה זו, אלא אם מגישים כבר בשלב זה בקשה מפורטת ומלאה. בכל מקרה, עד תום 12 חודשים ממועד הגשה הראשונה, כשעומדים בדרך כלל בפני ההגשה הבינלאומית (לדוגמא: PCT) חייבים להגיש בקשת פטנט מפורטת.

במשרד ד"ר צביון מקפידים הקפדה יתירה על אופן הגשת בקשת רישום פטנט בארה"ב, מדגם, או סימן מסחר, וזאת על מנת שלקוחותינו יוכלו לקבל תוצאות בהקדם האפשרי.

אנו נדאג לרישום הכולל שרטוטים המפרטים ומסבירים את המוצר (אם נדרש), תוך שימת דגש על הפרטים ומחשבה על השלבים הבאים בתהליך הגשת הבקשה בעולם.